Kde nás najdete?

Propojovací kabely

Pro správné zajištění funkce systému DOCSIS 3.0 je zapotřebí eliminovat problémy se šumem v systému. Dále problém pronikání signálů ve zpětných kanálech ve směru od koncového uživatele. Neméně závažným problémem je ingress a egress a v neposlední řadě je to i problém zvaný CPD.  V blízké budoucnosti může ještě nastat problém s rušením od služby 4G neboli LTE. K eliminování všech těchto možných problémů přináší společnost PPC řešení v podobě nového designu kompresního konektoru ST (Signal Tight) řady 59, 6 a 11, a celého portfolia filtrů.V neposlední řadě jsou to nově vyvynuté  koaxiální kabely řady PerfectFlex. V kombinaci kabelů PerfectFlex a konektorů ST nabízí PPC rovněž celou řadu účastnických šňůr pro připojování modemů a TV přístrojů nebo modemů a účastnických zásuvek. Více detailů jednotlivých částí naleznete v přiložených katalogových listech v sekci "datasheets". V případě potřeby můžete kontaktovat oddělení technické podpory PPC, a zástupce společnosti vás navštíví a připraví pro vás to správné řešení. Společnost PPC bude ráda spolupracovat při řešení případných problémů s nasazením systémů MiniCMTS od společnosti LICA sro. Jak se projevilo nasazení této technologie v praktickém provozování systému HFC naleznete na letáčku který je rovněž přílohou tohoto materiálu.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášeni

Přejít na hlavní stránku Příslušenství


Aktuálně

21. 06. 2021

K dispozici je aktualizovaný FW

Byl uvolněn nový stabilní FW pro Lica miniCMTS 16x4 - verze 3.89.84. Tento FW obsahuje pouze opravy chyb.

22. 02. 2021

K dispozici je aktualizovaný FW

Byl uvolněn nový stabilní FW pro Lica miniCMTS 16x4 - verze 3.89.82 & v682. Tento FW obsahuje opravy chyb a některé novinky.

13. 05. 2020

K dispozici je aktualizovaný FW

Byl uvolněn opravný FW pro Lica miniCMTS - 3.89.44.

20. 06. 2019

K dispozici je aktualizovaný FW

Byl uvolněn aktualizovaný FW pro Lica miniCMTS - 3.89.39 + v667. Klíčové novinky: Oprava chyb - 'Upstream Frequency Hopping'. Oprava chyb - 'Upstream SNR' monitoring. Nově je podporována...


Kontakt

kontakt LICA